Local Training Course tuż tuż ?

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Poznań serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu szkoleniowego Local Training Course – Europejska Szkoła Liderów.

Podczas trzydniowego szkolenia weźmiesz udział w wielu praktycznych warsztatach, podczas których nasi trenerzy przeprowadzą Cię od podstaw przez procedurę zarządzania projektem, zapewniając wierne symulacje rzeczywistych sytuacji, zadań i problemów.

I poziom skupia się na poznawaniu podstaw zarządzania projektem, opiera się na szkoleniach i warsztatach z Zarządzania Projektem, HR, Wstępu do Fundraisingu, Budżetowania czy PR. Wiedza zdobywana na szkoleniach zostanie poszerzona na tzw. Case Study, gdzie w grupach będziecie tworzyć własne projekty. Na poziomie podstawowym nie wymagamy żadnego doświadczenia.

II poziom służy przede wszystkim rozwinięciu kompetencji miękkich, które pozwalają na efektywniejszą pracę nad własnym projektem. W tej edycji proponujemy szkolenia i warsztaty między innymi z Autoprezentacji, Networkingu, Metod komunikacji w grupie, Narzędzi IT w zarządzaniu projektem, Fundraisingu czy Negocjacji. Ten poziom jest przeznaczony dla osób działających w organizacjach studenckich lub posiadających doświadczenie w zarządzaniu projektem

Projekt odbędzie się w dniach 23-25.03 w Murowanej Goślinie, a jego koszt to 80 PLN – w cenie zawierają się szkolenia, zakwaterowanie, wyżywienie oraz dojazd.

Więcej szczegółów oraz opis trenerów znajdziecie na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/617949955240868/

APLIKACJE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfb4bb1iGbvbA33LPxxpAD9rY_qROh6dZj6bJcq-PILvVIbag/viewform?c=0&w=1

Ukończenie szkolenia potwierdzone jest imiennym certyfikatem!