Local Training Course

Data: 31.03.3017 r.

Miejsce: Murowana Goślina

Koordynator: Małgorzata Szwech (malgorzata.szwech@aegee.poznan.pl)

Facebook: Local Training Course 

Local Training Course to szkolenie z zarządzania projektem, które AEGEE-Poznań organizuje dwa razy w roku- wiosną i jesienią. Koordynatorem najbliższej edycji projektu została Małgorzata Szwech.

LTC to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu anteny, ponieważ daje możliwości rozwoju kompetencji zarówno członkom, jak i osobom zainteresowanym dołączeniem do organizacji studenckiej. Szkolenia w ramach LTC zaskakują swoim wysokim poziomem- są prowadzone zarówno przez doświadczonych Aeżaków, członków Zarządu jak i trenerów z zewnątrz, którzy z wielką pasja dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Podczas szkoleń zdobędziesz wiedzę z zakresu prowadzenia zespołu, budżetowania, pozyskiwania funduszy na realizację pomysłów, tworzenia materiałów promocyjnych i promowania swojego projektu w mediach (oraz wiele innych!). Warsztaty prowadzone są na dwóch poziomach zaawansowania (dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki przy tworzeniu własnych projektów oraz dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu). Ukończenie szkoleń jest potwierdzone poprzez odpowiedni certyfikat.

Udział w LTC to wspaniała okazja do spróbowania, czy działalność w AEGEE to coś dla Ciebie- dzięki przejściu przez starannie dopasowany przez tutorów Case Study zdobędziesz wiedzę jak wygląda organizowanie przez nas projektów od środka. Poznasz wspaniałych ludzi, dla których działalność w AEGEE to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu ale po prostu styl życia.