Grupy robocze

Working Groups

Stanowią przede wszystkim platformę do dyskusji i wymiany doświadczeń wokół określonej problematyki. Grupy robocze odgrywają w AEGEE–Poznań bardzo ważną rolę – w ramach ich działalności członkowie długofalowo realizują swoje cele. Grupy działają ciągle, niezależnie od obecnie realizowanych projektów. Dzięki regularnej pracy możliwy jest stały rozwój. Pełnią również funkcję przygotowania nowych członków AEGEE do dalszej działalności. Jeżeli nie wiesz jeszcze od czego zacząć swoją działalność w AEGEE–Poznań, grupa robocza jest właściwą opcją. Wystarczy przyjść na spotkanie lub skontaktować się z koordynatorem danej grupy. Możesz być jednocześnie członkiem kilku grup roboczych.

Obecnie funkcjonują trzy grupy statutowe :

  • Human Resources Working Group
  • Public Relations Working Group
  • Fundraising Working Group

Human Resources (zasoby ludzkie) to jedna z podstawowych grup działających w AEGEE. HR, zajmująca się  zarówno szeroko     rozumianym rozwojem członków AEGEE, jak również szeroko rozumianą ich integracją. Dbanie o dobro Aeżaków i zapewnianie im indywidualnej ścieżki rozwoju w AEGEE, oraz organizowanie gorących Aeżowych imprez – to właśnie działalność grupy HR. Jesteś urodzonym przywódcą? Na imprezach jesteś zawsze w centrum uwagi? A może znajomi przychodzą do ciebie po porady? Twierdzą,    że masz charyzmę? Zapoznaj się z teorią i praktyką z zakresu motywacji, komunikacji międzyludzkiej, pracy w grupie! Zajmij się z nami HRem!

Spotkania:

Kontakt: Amanda Dąbrowska (amanda.dabrowska@aegee.poznan.pl)


PR logo

Public Relations to druga kluczowa grupa działająca w AEGEE. Zajmujemy się szeroko rozumianą promocją AEGEE–Poznań oraz wszystkim co związane z Public Relations naszej organizacji – czyli relacjami z otoczeniem. PR WG to: kontakty z mediami, instytucjami i organizacjami; tworzenie kampanii promocyjnych dla AEGEE–Poznań; kreowanie wizerunku AEGEE wśród studentów i nie tylko; dbanie o to, żeby o AEGEE było głośno. Masz 100 pomysłów na minutę? Jesteś kreatywny? Chcesz nawiązywać kontakty z mediami o charakterze regionalnym, ogólnopolskim czy nawet europejskim? Trafiłeś idealnie! Pomóż nam tworzyć wizerunek AEGEE oraz promować naszą organizację.

Spotkania:

Kontakt: Aleksandra Kowalska (aleksandra.kowalska@aegee.poznan.pl)


logo FR WG

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy: dotacji, sponsoringu finansowego i rzeczowego, rzeczy niezbędnych do organizacji projektów oraz pisaniem wniosków o dofinansowanie (grantów). Jeżeli lubisz trzymać rękę na kasie, chcesz zdobywać pieniądze (i nie tylko!), nauczyć się negocjować i chodzić na rozmowy ze sponsorami – ta grupa jest właśnie dla Ciebie! FR WG to możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia czym zajmują się na co dzień zawodowi fundraiserzy.

Spotkania:

Kontakt: Justyna Sikorska (justyna.sikorska@aegee.poznan.pl)