Grupy robocze

Niezależnie od aktualnie realizowanych projektów członkowie AEGEE-Poznań mają możliwość angażowania się w działalność grup roboczych. Podczas cotygodniowych spotkań poruszane są zarówno tematy dotyczące bieżących działań naszej organizacji jak również zagadnienia związane bezpośrednio z określoną dziedziną. Działalność w grupach roboczych daje przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń, pogłębienia swojej wiedzy, zdobycia nowych umiejętności oraz ciągłego rozwoju. W ramach działalności AEGEE-Poznań funkcjonują trzy grupy robocze: Public Relations, Human Resources oraz Fundraising. Jeżeli nie wiesz jeszcze od czego zacząć swoją przygodę w AEGEE?Poznań, grupa robocza jest właściwą opcją. Wystarczy przyjść na spotkanie lub skontaktować się z koordynatorem danej grupy. Co ważne, możesz być jednocześnie członkiem kilku grup roboczych!

Human resources

hr_logo_sm

Koordynator grupy: Marysia Sędziejowska
Kontakt do koordynatora: maria.sedziejowska@aegee.poznan.pl

Studenci tworzący ten zespół są ciekawi świata, nie boją się poznawać nowych ludzi, pomagają organizować zespoły projektowe, mają wiedzę z zakresu rekrutacji i funkcjonowania organizacji. Ponadto dostarczają rozrywki i dbają o to, aby praca w AEGEE przeplatała się z przyjemnymi wspomnieniami. Oprócz tego na spotkaniach poruszane są zagadnienia związane z branżą HR w firmach dotyczące napisania kreatywnego CV, rozmowy kwalifikacyjnej, motywacji i szkoleń. Jeśli wpisujesz się w ten klimat to nie zwlekaj i zawitaj na naszym spotkaniu! ?

Public relations

pr_logo_sm

Koordynator grupy: Karolina Czasnowicz
Kontakt do koordynatora: karolina.czasnowicz@aegee.poznan.pl

W ramach działalności grupy zajmujemy się szeroko rozumianą promocją oraz wszystkim tym co związane z Public Relations naszej organizacji. Dbamy o relacje z otoczeniem i wizerunek AEGEE-Poznań. Tworzymy kampanie promocyjne, nawiązujemy kontakty z mediami, instytucjami i innymi organizacjami. Działalność w grupie PR daje możliwość rozwoju osobom o różnorodnych zainteresowaniach! Jeżeli lubisz kontakt z mediami, masz tzw. „lekkie pióro”, interesuje Cię promocja i marketing, a może media społecznościowe, informatyka, albo grafika komputerowa to coś w czym odnajdujesz się najlepiej? Jeżeli tak, to trafiłeś idealnie! Poza bieżącą działalnością AEGEE-Poznań na spotkaniach poruszamy różnorodne zagadnienia związane z branżą Public Relations. Przyjdź i przekonaj się sam, czy działalność w grupie PR to coś dla Ciebie!

Fundraising

fr_logo_sm

Koordynator grupy: Adam Tur
Kontakt do koordynatora: adam.tur@aegee.poznan.pl

Fundraising należy do jednej z najbardziej rozwijających dziedzin w naszej organizacji. Praca w grupie roboczej polega na pozyskiwaniu sponsoringu finansowego i rzeczowego, dotacji, czy też pisaniu wniosków o dofinansowanie (grantów). Działalność w FR WG daje Ci możliwość nawiązywania relacji ze światem biznesu, zdobycia cennego doświadczenia oraz umiejętności, tj. techniki sprzedaży, komunikacja i negocjacje.