Kolejna edycja Europejskiej Szkoły Liderów już za nami!

W dniach 31.03-02.04.2017 w Murowanej Goślinie odbyła się kolejna edycja Local Training Course – Europejska Szkoła Liderów (LTC). Jest to cykliczny projekt szkoleniowy organizowany przez AEGEE-Poznań podczas którego studenci poznańskich uczelni zapoznali się z tajnikami zarządzania projektem. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach, które swoim zakresem obejmowały m.in. public relations, negocjacje, autoprezentację, budżetowanie, fotografię, czy też pozyskiwanie funduszy. Szkolenia organizowane w ramach LTC odbywają się na dwóch poziomach zaawansowania. Pierwszy skierowany jest do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki przy tworzeniu własnych projektów, natomiast w warsztatach na drugim poziomie biorą udział osoby, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.
Na zakończenie projektu uczestnicy I. poziomu zaprezentowali swoje Case Study, które realizowali przez cały weekend w grupach 4-5 osobowych pod nadzorem mentorów. Była to okazja do praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas warsztatów.
Uczestnictwo w projekcie Local Training Course to szansa nie tylko na zdobycie cennego doświadczenia i umiejętności, ale również możliwość zawarcia nowych znajomości i sprawdzenia na czym polega działalność w organizacji studenckiej.
Kolejna edycja projektu odbędzie się jesienią 2017!